Найкращі так найвкусніші страви у ресторані "Split"

12.05.2018 18:48

На сьогодні кожна людина хоча б один раз на тиждень відвідує кафе чи ресторан. Таким чином можна добре відпочити від повсякденної метушні, не думати за те, щоб його приготувати на вечерю та просто приємно провести свій вечір у колі знайомих або близьких людей. Якщо ви бажаєте спробувати екзотичні страви азіатських країн, при цьому щоб вас захоплював вишуканий смак не тільки страв, але й інтер’єру, тоді кращого міста ніж ресторан "Split" у місті Львів ви точно не знайдете. Можна з певністю сказати, що це місто - найкращий ресторан Львова. Знаходиться він у самому центрі старовинного міста, де ви зможете пробудити усі органи чуттів. Дизайн цього закладу поєднує сучасний інтер’єр та класику, оформлення у стилі лофт дуже сприяє релаксації. Так же вас приємно здивує звукове та світове оснащення, яке додає певного шарму цьому приміщенню.

найкращий ресторан Львова

Зверніть увагу на те, що тут працює медійна система, яка являє собою 11 плазмових екранів, які розміщенні у залі. За допомогою цієї техніки кожен гість має змогу дивитися як професійні кухарі готують страви, бачити трансляції популярних подій та інше. Якщо ви полюбляєте напій справжніх богів — вино, тоді ви знайдете тут найкращий вибір цього божественного напою. Ресторан "Спліт" має власне сховище вина де створені ідеальні умови для зберігання пляшок. Тут працюють тільки висококваліфіковані співробітники, які мають великий досвід у цієї сфери діяльності, тому у сховищі збережена оптимальна температура та необхідна вентиляція, що допомагає якісно зберігати цей напій. Головною ознакою цього місця являється меню.

Тут ви знайдете страви не тільки української кухні, але і японської та навіть паназіатської. Вас дуже приємно здивує оформлення страв у стилі ф'южн, завдяки чому ці страви будуть не тільки дуже приємні на смак, але і гарно виглядати. Тому ви ще отримаєте естетичне задоволення. Тільки тут ви зможете скуштувати класичну українську страву - борщ, яка подається з копченим морозивом з беконом. Також для любителів екзотичних інгредієнтів тут знайдуться позиції, які зможуть повністю задовольнити потреби та вкуси кожного, навіть самого вимогливого клієнта. Якщо ви ще тут не були, виправте цю ситуацію прямо зараз і повірте, ви точно не пожалкуєте про своє рішення. На офіційній сторінці цієї компанії ви знайдете повне меню з додатковою характеристикою та цінами. Для того щоб зробити резерв стола, подзвоніть по номеру телефону, який ви знайдете на сайті.

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров