Про російські ЗМІ

22.01.2015 16:19

Про російські ЗМІ

Останні новини зі сходу України такі, що і вірити в них не хочеться. Жертви, полонені, обстріли - і це ще вершечок айсбергу. Важко уявити який там жах. Українським журналістам не тільки важко потрапити на окуповану територію, але й небезпечно. Тому часто заходжу на портали російських ЗМІ, щоб хоч трохи розуміти ситуацію на Донбасі.

Російським ЗМІ завжди був вільний доступ на території контрольовані бойовиками. І безпека їм гарантувалася, з огляду на те, як вони вільно розгулюють по зоні проведення бойових дій. Взяти б лише прес-конференцію з українськими полоненими бійцями АТО, де були присутні лише російські канали та терористи.

Проте цього тижня російські телеканали як ніколи розлютили. Якщо раніше вони знімали абсурдні сюжети, в яких брехню можна було помітити одразу, то зараз вони перевершили самі себе.

В мережі з'явилося відео одного з відомих телеканалів Росії, де журналісти беруть так зване інтерв'ю в українського бійця. Журналіст, який задавав питання, робив це з такою інтонацією, що для повної передачі атмосфери не вистачало лише ванни з холодною водою та яскравої лампи направленої в обличчя. Це "інтерв'ю" схоже на справжній допит, і таких журналістів варто взагалі не допускати до роботи.

А сьогодні ще один, я б сказала пекельний, російський канал опублікував відео з території зруйнованого донецького аеропорту. Там журналісти разом з терористами роздивляються руїни аеропорту та цинічно знімають тіла бійців на камеру.

Така робота ЗМІ не просто розчаровує, а морально вбиває. Люблю свою професію і ненавиджу таких її представників, як російські журналісти.

Источник: 24tv.ua

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров