Кузня Львів – це ковані конструкції, які можуть стати прикрасою вашого дому

19.07.2017 22:23

Кузня Львів – це ковані конструкції, які можуть стати прикрасою вашого дому

Історія ковальства дуже давня і налічує тисячоліття. Якщо брати до уваги грецьку міфологію. то ковальство розпочалося в часи, коли Гефест викував для Прометея цвяхи, для того, щоб прикувати його до скелі. В 1 тисячолїттї до н. е.,коли сучасну територію України населяли скіфи і сармати, вже тоді вони могли виготовляти знаряддя і різні прикраси з металу, хоча були вони досить примітивними. Повною мірою художні можливості заліза розкрилися значно пізніше і відбулося це в 17-18 столітті. Але нове – це добре забуте старе і сьогодні ми повертаємось до ковальства і залюбки використовуємо ковані вироби, прикрашаючи ними свої помешкання.

Найчастіше в домашніх умовах ми використовуємо ковані перила, які здатні, завдяки тонкому куванню змінити на краще загальну атмосферу. Крім того, вони виконують і іншу функцію, а саме забезпечують безпеку своїм хазяйвам та іншим членам родини. Ковані перила, заказати які можна на сайті http://kuznya-lviv.com.ua/ стануть прикрасою і опорою вашого будинку, дачі і будь-якого іншого помешкання. Кузня Львів здатна забезпечити всіх бажаючих кованими брамами, огорожами, решітками, перилами, камінами, столами і стільцями, лавками, ліжками, капличками і другими кованими виробами, які ви зможете вигадати. Окрім виготовлення кованих виробів, кузня пропонує такі послуги, як виготовлення броньованих дверей і каркасів сходів, реставрацію металевих виробів, виготовлення технічних металоконструкцій та зварювальні роботи.

На ціну кованих виробів впливає ряд факторів, а саме: замовлення індивідуального проекту, чи виріб з каталогу, вартість, кількість і вид металу – чим товщий метал, тим вища ціна, технічна та художня складність конструкції, об’єм робіт. Якщо не один із запропонованих на нашому сайті варіантів, вас не влаштовує, ви маєте можливість заказати індивідуальний проект, розробкою якого буде займатися наш художник. Наші майстри можуть завітати до вашого дому, разом з каталогом, якщо ви мешкаєте у Львові. Після того, як ви надали всю необхідну для подальшої роботи інформацію, протягом одного-двох днів відбувається розрахунок вартості виробу і його монтажу. Укладання договору відбувається після того, як будуть узгоджені всі деталі. Клієнт повинен внести авансовий внесок в розмірі 50% вартості замовлення. Повна оплата відбувається після закінчення робіт по монтажу.

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров