Если РФ не одумается должен быть созван чрезвычайный саммит ЕС, - глава МИД Чехии

22.07.2014 18:18

Если РФ не одумается должен быть созван чрезвычайный саммит ЕС, - глава МИД Чехии

Министр иностранных дел Чехии Любомир Заоралек считает, Российская Федерация должна оказать помощь независимому расследованию катастрофы малайзийского самолета на востоке Украины.

Об этом он сказал в Брюсселе. По его мнению, России нужно немедленно остановить поставки оружия и боевиков в восточные области Украины. 

Если же "на протяжении нескольких дней этого произойдет", должен быть созван чрезвычайный саммит ЕС, чтобы принять существенные санкции в отношении России, направлены также на отдельные отрасли российской экономики.

Нагадаємо, США намагається згуртувати європейських колег до жорсткіших санкцій проти Росії. Про це заявив держсекретар країни Джон Керрі.

Девід Кемерон вимагатиме, щоб Євросоюз ввів санкції проти оборонного сектору Росії, а також розширив список ветованих осіб і компаній. Про це повідомила агенція Bloomberg з посиланням на свої джерела.

Ультиматум російському президентові поставили Ангела Меркель, Девід Кемерон і Франсуа Олланд. Про наслідки попередив Росію і прем'єр-міністр Нідерландів. Нові санкції можуть ухвалити вже у вівторок на засіданні очільників МЗС.

Канадський прем'єр-міністр Стівен Харпер повідомив, що Канада введе нові обмежувальні заходи стосовно низки російських фізичних і юридичних осіб у зв'язку з катастрофою малайзійського авіалайнера.

У разі введення санкцій третього рівня РФ опиниться на межі дефолту. Уже шостий день поспіль російський фондовий ринок падає, акції компаній РФ знецінюються, інвестори виводять гроші.

Глава європейської дипломатії Кетрін Ештон повідомила, що глави МЗС країн-членів ЄС домовилися прискорити процес розробки нових обмежувальних заходів проти Росії у зв'язку з ситуацією в Україні.

Источник: 24tv.ua

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров