Сняряды попали в исправительную колонию в Горловке: 2 заключенных погибли

22.07.2014 13:23

Сняряды попали в исправительную колонию в Горловке: 2 заключенных погибли

Вчера ночью, 21 июля, 12 боевых снарядов попали на территорию Мичуринской исправительной колонии управления ГПС Украины в Донецкой области (№ 57, Горловка).

"Очередной помощник начальника учреждения получил осколочное ранение левой ноги, а двое осужденных получили многочисленные осколочные ранения. Осужденные госпитализированы в лечебные учреждения Горловки, где им оказывается квалифицированная медицинская помощь", — сообщили в пресс-службе ГПС. 

Двое осужденных получили ранения несовместимые с жизнью, от которых погибли. 

В результате взрывов частично повреждены здания учреждения, окна, крыша и оборудование. Разрушенные 5 метров основного ограждения, разбита наблюдательная башня поста охраны. 

К счастью, часовой на посту вовремя покинул наблюдательную башню, поэтому и не пострадал.

Однако, по информации представителя инфоцентра СНБО Андрея Лысенко, за последние сутки погибли 13 украинских военных.

У м. Горлівка Донецької області на територію Мічурінської виправної колонії управління ДПтС України в Донецькій області (№ 57) влучили 12 бойових снарядів. Мичуринская исправительная колония / wikimapia.org Мічурінська виправна колонія / wikimapia.org Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ), подія сталася 21 липня близько 23:30. «Черговий помічник начальника установи отримав осколкове поранення лівої ноги, а двоє засуджених отримали чисельні осколкові поранення. Засуджених госпіталізовано до лікувальних закладів м. Горлівки, де їм надається кваліфікована медична допомога», - говориться в повідомленні. При цьому зазначається, що двоє засуджених отримали поранення не сумісні з життям, від яких загинули. Читайте такожМіліція спростовує інформацію про втечу ув'язнених із Мартусівської колонії Також, в результаті вибухів частково пошкоджено будівлі установи, вікна, дах та обладнання, зруйновано 5 метрів основної огорожі, розбита спостережна вежа поста охорони. Чатовий поста вчасно залишив спостережну вежу, у зв’язку з чим не постраждав. У ДПтСУ запевнили, що адміністрацією Мічурінської виправної колонії (№ 57) вживаються заходи щодо посилення охорони установи (на місці руйнування основної огорожі виставлено додатковий пост та проводяться ремонтні роботи). На даний час Мічурінська виправна колонія (№ 57) продуктами харчування та питною водою забезпечена. Стан оперативної обстановки в установі стабільний та керований. Засудженим надається необхідна психологічна допомога.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/942575-u-gorlivtsi-snaryadi-vluchili-v-koloniyu-zaginuli-dvoe-zasudjenih.html У м. Горлівка Донецької області на територію Мічурінської виправної колонії управління ДПтС України в Донецькій області (№ 57) влучили 12 бойових снарядів. Мичуринская исправительная колония / wikimapia.org Мічурінська виправна колонія / wikimapia.org Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ), подія сталася 21 липня близько 23:30. «Черговий помічник начальника установи отримав осколкове поранення лівої ноги, а двоє засуджених отримали чисельні осколкові поранення. Засуджених госпіталізовано до лікувальних закладів м. Горлівки, де їм надається кваліфікована медична допомога», - говориться в повідомленні. При цьому зазначається, що двоє засуджених отримали поранення не сумісні з життям, від яких загинули. Читайте такожМіліція спростовує інформацію про втечу ув'язнених із Мартусівської колонії Також, в результаті вибухів частково пошкоджено будівлі установи, вікна, дах та обладнання, зруйновано 5 метрів основної огорожі, розбита спостережна вежа поста охорони. Чатовий поста вчасно залишив спостережну вежу, у зв’язку з чим не постраждав. У ДПтСУ запевнили, що адміністрацією Мічурінської виправної колонії (№ 57) вживаються заходи щодо посилення охорони установи (на місці руйнування основної огорожі виставлено додатковий пост та проводяться ремонтні роботи). На даний час Мічурінська виправна колонія (№ 57) продуктами харчування та питною водою забезпечена. Стан оперативної обстановки в установі стабільний та керований. Засудженим надається необхідна психологічна допомога.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/942575-u-gorlivtsi-snaryadi-vluchili-v-koloniyu-zaginuli-dvoe-zasudjenih.html Источник: 24tv.ua

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров