Особливості друку на пакетах

21.02.2021 23:20

Особливості друку на пакетах

Нанесення логотипу на пакети — один із найбільш популярних методів брендування, яке можливо здійснити від одного кольору до повнокольорового зображення на будь-якому з видів пакетів. Компанія st-print.com.ua виконує терміновий друк на паперових пакетах, «майках» і інших поліетиленових пакетах. Також за посиланням ви можете замовити виготовлення упаковки з логотипом.

Паперові пакети вважаються найбільш економічним типом брендування, продаються за низькою ціною. Вони призначені для упаковки товарів у магазинах, розфасовки різних продуктів, тому в даному випадку, щоб надрукувати зображення, зазвичай обирається 1-4 кольори (хоча іноді клієнту потрібно повнокольорове зображення).

Причини, за якими з агенцією ST-PRINT вигідно співпрацювати:

  • Наявність власного виробництва дозволяє не переплачувати посередникам.
  • Можливість виготовлення тиражів від 100 шт. до мільйонів за короткі терміни.
  • Можливість нанесення повноколірного друку (до рівня фотоякості).
  • Використання виключно первинної сировини, що забезпечує високу міцність, білизну, можливість контакту з харчовими продуктами.
  • Співробітники агенції регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Коло споживання фасувальних пакетів, виготовлених з поліетилену високого тиску більш широке. Основні області застосування: упаковка землі для квітів, як чохли для одягу, а також в інших сферах. На них нерідко зустрічається повнокольоровий друк, особливо якщо вони призначені для упаковки грунту. Друк на поліетиленових пакетах ПВД, ПНД з вирубними і петльовими ручками може бути будь-який: від найпростішого до повнокольорового. Ними користуються і супермаркети, і найпрестижніші організації у всіх містах України. Все залежить від фірмового стилю компанії і її бюджету.

На виробництві ST-PRINT можно терміново надрукувати високоякісну повнокольорову картинку або логотип, при цьому не залишаючи білих швів з боків. Можливий варіант з нанесенням друку на дні. Окрему увагу варто приділити пакетам з вирубними ручками. Існує 2 способи друку: флексографія і шовкографія. Так ось, другим методом як правило друкуються саме ці пакети і ніякі інші. Хоча, все одно переважна більшість даного типу надруковано флексографією. На кожен метод встановлена своя ціна. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням на початку нашого матеріалу на агенцію ST-PRINT.

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров