Доступне і здорове харчування для собак club 4 paws на різний смак!

04.04.2020 10:57

Доступне і здорове харчування для собак club 4 paws на різний смак!

Раціон харчування вашого собаки має бути не гіршим ніж наш з вами! А іноді, в певні моменти життя, йому слід приділяти навіть більше уваги. Саме тому господарі, які піклуються про своїх улюбленців обирають преміум раціон для собак club 4 paws. Перевагами такого харчування є якісний м’ясний склад та мінерально-вітамінний комплекси в потрібних пропорціях.

Club 4 paws переконані, що сухий корм дійсно економить багато часу. Але, крім економії часу, на першому місці повинно стояти ставлять піклування про здоров’я вашого собаки. Для того, щоб правильно обрати раціон улюбленця, потрібно володіти інформацією про склад того чи іншого раціону та харчові потреби вашого песика. Зайдіть на сайт і переконайтеся, що корм Клубу 4 Лапи є найкращим повноцінним харчуванням. Така здорова дієта покращує природні захисні функції організму ваших собачок будь-якого віку. Лінія раціонів для собак охоплює не тільки різні вікові групи, а й специфічні харчові потреби собак майже всіх порід. На офіційному сайті ви можете ознайомитися з продукцією для дорослих собак, цуценят. Е вологий та сухий раціони з різними смаками, та смачнющі м’ясні палички зі смаками лосося та яловичиною. Чому харчування club 4 paws є найкращим для вашого собаки? Це смачно, корисно, та 100% підійде вашому песику!

Здоров’я домашнього улюбленця багато в чому залежить від його активності протягом дня. В наш час малорухливий спосіб життя собак може стати на заваді міцному здоров’ю. Ще одним важливим критерієм, який доповнює активність є денний раціон. Шукаючи дешевих корм для собаки ви можете натрапити на підробку, або просто неякісний корм, в якому правильні вуглеводи замінюють на швидкі та неякісні. Як результат – собака страждає від перевтоми, ожиріння, та браку енергії. Клуб 4 лапи для свого харчування використовують тільки ті продукти, які дарують запас енергії і не переповнюють раціон зайвими калоріями. Харчування преміум класу ще ніколи не було таким доступним! Придивіться до акцій та спеціальних пропозицій!

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров