Найсмачніша піца в Івано-Франківську

19.04.2018 22:50

Найсмачніша піца в Івано-Франківську

Історія виникнення піци вважається дуже давньої, так як її стартом можна вважати той момент, коли людина навчилася пекти коржики і додавати в них начинку. У стародавні часи такі коржі змащувалися оливковою олією і заправлялися овочами. Також, в ті часи коржик виконувала функцію тарілки. Незважаючи на те, що батьківщиною піци вважається Італія, вчені до цих пір сперечаються про те, який народ має право називати себе родоначальником цієї страви, яку полюбляє майже кожна людина. Звичайно, італійці називають піцу своїм національним блюдом, але у наш час і в нашій країні вам не важко буде знайти місце, де можна скоштувати піцу, наприклад, в ресторані швидкого харчування або піцерії, які гостинно відкривають свої двері для всіх любителів цієї незвичайно смачної страви.

Для зручності покупців піцерії створюють свої сайти, за допомогою яких ви можете зробити замовлення онлайн і отримати його в будь-якому зручному для вас місці. Відвідайте сайт http://prontopizza.ua/ і виберіть свою улюблену піцу або ж зберіть її з наданих інгредієнтів. Перевагою даної послуги є той факт, що ви самостійно створюєте свій кулінарний шедевр, перетворюючи просте замовлення піци на гастрономічну подію. Біля кожного інгредієнта вказана ціна, а онлайн калькулятор допоможе вам прорахувати вартість вашої піци. Якщо ви є фанатом якоїсь конкретної піци, то цей сайт саме для вас.

Великий вибір найпопулярніших варіантів піци не залишить вас байдужим і вам захочеться повернутися сюди ще раз. Піцерія Івано-Франківськ дарує своїм покупцям приємні бонуси, а саме: при першому замовленні піци вам надається 7% знижка на покупку, а також ви зможете купити другу піцу в півціни, якщо зробите замовлення в денний час і в будній день. Отримуючи замовлення самостійно, ви економите до 20% відсотків своїх коштів. Щоб зробити замовлення, вам просто потрібно зайти в меню і вибрати одну із запропонованих піц: салямі, капрезе, капрічоза, козацька, мілано, вегетаріанська, панчетой, пікантна і т.д. Крім того, ви можете вибрати розмір піци, починаючи від маленької і закінчуючи найбільшою піцою для веселої компанії. Доставка відбувається абсолютно безкоштовно, незалежно від вартості замовлення. Розрахуватися можна готівкою або банківською картою після отримання замовлення. Заходьте на сайт найпопулярнішої піцерії в Івано-Франківську, адже тут кожен знайде собі піцу до душі!

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров