Як нам зустрічати ПОП-парад?

27.07.2016 7:21

Як нам зустрічати ПОП-парад?

Не впевнена, що вибрала вдалу назву для нового блогу, щось явно є від відомого публіцистичного ессе О. Солженіцина «Как нам обустро́ить Росси́ю«, де головним чином йшлося ще про шляхи «возрождения великой страны«, яка колись мала назву СРСР, із закінченням комуністичного періоду її існування. Подібні претензеційні назви своїм роботам любив давати і Ілліч. Проте вдихати життя у трупи то таки виявилося марною справою, хоча його вірний учень, послідовник та тезка все ще не припиняє свої фанатичні спроби… І разом із своїми спецслужбами та вірними Московського патріархату рішуче «видвинулися» до стольного граду Києва на цей раз поки не з танками, а з хресним ходом. Адже, навіть почивші у Бозі колишні комуністи, не дивлячись на весь свій атеїзм, завжди дуже активно використовували церкву та релігійні протиріччя для вирішення як своїх потреб на власній території, так і далеко за її межами. Українці, на жаль, не настільки амбіційний народ, як імперська Росія (як її не назви, хоч СРСР, хоч Федерація), тому поки що нашим головним завданням є збереження власної, великою кров»ю та деякою мірою щасливою випадковість здобутої власної рідної країни. Питання, чи дозволять українці знову запустити чужий кривавий сценарій на своїй постало дуже гостро перед кожним з нас…

Наскільки вдалий час вибрано для так званого поп-параду зрозуміло з ситуації в зоні АТО – там чергове загострення, нові щоденні втрати серед наших військових… На політичній арені Росії так і не вдалося добитися зняття або хоча б послаблення санкцій, здається навіть цивілізований світ скоро вже «махне рукою» на проект Мінськ-2, 3 та ми таки проскочимо повз нав»язувані нам з зовні вибори на окупованих не підконтрольних територіях… Тому, росіянам та сепаратистам нічого не залишається як іти на нові провокації, чергові загострення ситуації та витягати з «під поли» один із своїх останніх аргументів – Релігійний Фанатизм. Саме для цього й влаштована зазначена хресна хода, яка йде на Київ з двох напрямків – із Почаївської лаври та Святогірського монастиря.

Тому дуже актуальним стає питання – а що ж робити всім нам, нормальним, патріотично налаштованим українцям, які люблять свою державу, та хочуть зберегти її для своїх нащадків?

Напевно, головна теза — це не панікувати та не піддаватися на провокації. Не дати можливість нав»язати та запустити на свїй землі чужий провокаційний сценарій, втягнути себе у будь-який конфлікт. Не дати можливість недругам України говорити про цькування «іновірців» на релігійному ґрунті, про позбавлення права вірних Московського патріархату на одне з головних, гарантованих нашою Конституцією людських прав – свободу совісті.

Нехай ідуть – зустрінемо, проте як цивілізовані люди, як європейці. Покажемо світу справжню європейську Україну. Покажемо нашу єдність та рішучість перед черговим випробуванням у вигляді ФСБшного поп-параду.

Безсумнівно це є намаганням в черговий раз організувати провокацію. Більше того учасники параду, а там також є різні люди, включаючи замаскованих провокаторів, налаштованих на бійню, які при першій можливості будуть підставляти під удари жінок та старих. Це їх завдання і вони зроблять все щоб організувати вдалу телевізійну картинку для Лайфньюз та Рашитудей та представити Україну в очах цивілізованого світу такою собі філією Ісламської держави. Більше того, замасковані провокатори будуть і під жовто-блакитними і червоно-чорними прапорами, у вишиванках та навіть у формі бійців АТО. І це потрібно враховувати. Не слухай, що людина скаже тобі, думай головою до чого призведуть її дії та зберігай пильність. Не дай втягнути у провокацію себе, свою родину, оточуючих людей.

Велике прохання до учасників АТО та націоналістичних організацій – зніміть балаклави. Людина, яка відчуває за собою силу правди ніколи не приховує власне обличчя… Не провокуйте та не вчиняйте агресивно-сумнівних дій по відношенню до учасників хресної ходи. Не «ведіться» на зустрічні подібні дії.

Провокація і кривава бійка – це те, що потрібно ворогам твоєї держави. Не приймай участь у чужому сценарію, не будь у натовпі зівак – це не ріалеті-шоу, хоч якісь елементи циркової постановки і наявні, не додавай «масовості» зазначеному сумнівному заходу. Не допусти присутності в місцях масового скупчення людей неповнолітніх дітей, скажи власним дітям, що їм краще тимчасово проводити дозвілля у власному мікрорайоні, проконтролюй їх місцезнаходження, адже можливі будь-які провокації.

При будь-яких спробах втягнути себе у затяжну дискусію відповідай коротко — «у мене інша думка, але я не збираюся її обговорювати з вами». При жодних найменших ознаках можливої провокації телефонуй на «гарячі лінії» Служби безпеки України (0-800-501-482) та Нацполіції м. Києва (0-800-50-02-02). Нехай у ситуації розбираються професіонали. Зайва, хай навіть надмірна, пильність до всіляких залишених у метро, на громадських зупинках, у місцях масового скупчення людей пакунків також не завадить.

На сьогодні зазначений «хресний похід» організований ще й для того, щоб показати масову наявність «адептів московського патріархату» в Україні, хоч це вже й не відповідає дійсній ситуації. Статистика ж показує перехід українців до українських церков у лоно київського патріархату. Здебільшого це обумовлено неоголошеною війною на Сході та позицією священників московського патріархату, які на чолі з патріархом Кірілом відкрито підтримали сепаратизм в Україні, благословляли, інколи навіть не стидаючись, ватажків бойовиків, відмовлялися відспівувати та відправляти службу за загиблими українськими військовими…

Залишається сподіватися, що всі наші силові відомства все ж підготувалися до зазначеного заходу з великою кількістю людей, здебільшого мирних, хоч можливо і релігійно заангажованих, у самому серці української держави.

І головне свою приналежність до жодної з релігійних течій треба підтверджувати у мирний та цивілізований спосіб. Не дамо недругам України створити потрібну їм картинку, адже ми єдині та непереможні.

Слава Україні!

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров