Як обрати римські штори — особливості конструкції

07.07.2021 12:49

Як обрати римські штори — особливості конструкції

Красиві штори підйомного типу вносять особливу чарівність в простір. Вони не займають багато місця, відмінно підходять для будь-яких прорізів: невеликих, середніх та навіть значних. Завдяки плавній фурнітурі вдасться піднімати й опускати їх, залишати в піднятому положенні. Якщо цікавлять римські штори у Львові, компанія https://vashinterier.ua/catalog/shtory-v-inter-yeri/styl_2/rymski-shtory/ пропонує безліч варіантів, які можна купити за розумні кошти, оцінивши приголомшливу різноманітність вибору.

Чому варто купити римські штори?

Конфігурація полотна проста, як правило, прямокутна. Але якщо говорити про візерунки, то тут фантазії дизайнерів необмежені. Популярні флористичні, анімалістичні, абстрактні мотиви, симетричні й асиметричні геометричні візерунки, в'язь. Відвідайте сайт vashinterier.ua та переконайтеся, що вибрати дійсно є з чого!

Особливості римських штор:

  • У дизайні є максимально лаконічні моделі, які виконані в світлих, бежевих, пастельних тонах, що відносяться до класики. Ось чому римські штори органічно впишуться в простір як житлового, так і офісного приміщення. Знайдеться їм місце в салонах, бутіках, де важливо створити відповідну атмосферу.
  • Матеріал не вимагає складної обробки, частого прання. Все виглядає акуратно, адже тканина дуже щільна, нитки переплетені, вони не пропускають в фактуру пил, жирні плями. Досить лише в міру необхідності протирати їх, обробляти, щоб вони знову взяли первозданну форму, знайшли насиченість принта.
  • Велика увага приділяється і фурнітурі. Вона працює плавно, з мінімальним рівнем шуму.

Римські штори — якими вони бувають?

Існує безліч різновидів римських штор. За типом конструкції і рівнем складності виділяють:

  • роторно-ланцюгові конструкції;
  • мотузкові;
  • комбіновані (для створення римських штор використовується кілька типів тканин);
  • елементарні — для них використовуються мотузки і планки, пов'язані між собою.

Також такі штори класифікують по виду утворених складок на класичні (складки при підніманні накладаються один на одну) та каскадні (при підніманні утворюються дуже ефектні фалди).

Додатково можна прикрасити їх декоративними елементами, якщо це органічно впишеться в стиль приміщення. Наприклад, вони складуть відмінний тандем з вишитими стрічками, китицями, рюшами, шнурками. Простір для фантазії безмежний! Є римські класичні, гладкі штори, з центральною складкою, метеликом, з гофрованим верхом, з зустрічною складкою й не тільки. Якщо заглянути в каталог з якісними фото, то стане зрозуміло без слів, чому ці конструкції такі популярні.

Комментарии к этой новости временно закрыты.
Новости из зоны АТО
Политика и власть
События в обществе
Межбанк
USD EUR RUR
Покупка (грн.)
25.80 27.0960 0.3330
Продажа (грн.)
26.00 27.1430 0.3340
Политика и власть
Экономика и бизнес
Наука и технологии
Здоровье и красота
Новости спорта
Новости шоу-бизнеса
Новости Крыма
Новости партнеров